Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    őstag

    válasz Beni2360 #31127 üzenetére

    no... a fent is említett hdmi "átengedés" hiánya miatt kellett az elosztó.
    ugyanis... napközben zenehallgatásnál, filmezésnél be van kapcsolva az erősítő. a számítógépből a jel előbb az erősítőbe, majd a tv-be megy. mindenki boldog. este viszont fülessel filmeznénk, hogy a gyerek nyugodtan tudjon aludni. ezt egy ideig az erősítőbe dugott fülesekkel oldottuk meg. de, egyrészt a jack port kontakthibás már, másrészt szerintem emiatt felesleges járatni az erősítőt, csak az energiát zabálja.
    így jött az ötlet, hogy meg kellene kerülni az erősítőt egy elosztóval. sikerült is :DD
    a műtét sikerült, a beteg meghalt.
    4K nálunk nincsen, egy jó darabig nem is lesz.
    nem tudom, jön-e ki jel a hdmi kimeneten. majd megnézem, de ha igen, az engem nem nagyon vigasztal. az optikai bemenet szerencsére működik. esetleg az optikai bemenet hangja tudna megjelenni a hdmi kimeneten? passz. de tényleg nem érek vele sokat.

    (#31128) zsoika
    köszönöm a szíves közreműködést :R
    nem tudom, de utána fogok nézni, kérdezni. nem is hallottam még erről. de ezek szerint egy ilyen régi erősítőre is vonatkozhat ez a gari? valami gebasz volt a hdmi panelokkal?
    igen, az optikai hibátlanul megy. a kondenzátorok kicserélését szerintem meg tudnám oldani, talán van rá ismerős. forrasztgatás nekem is megy, de azért ehhez nem árt némi rutin.
    első körben ennek a garinak nézek utána. ha nem megy, szétkapom a vasat, kiveszem a panelt... a panel nélkül ugyanúgy működik az erősítő, az optikai is?
    ahogy nézem, a hdmi-nek külön panelja van. mellette a két optikainak és a koaxnak meg egy másik.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák