Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Hohocali #10691 üzenetére

    OK, már majdnem küldeni akarták az ebyról is avval a megjegyzéssel, hogy az egy pár csak rosszul írták a termék lapon. Ott 20 € drágább lett volna. De már írta paypal, hogy megjött a pénzem.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • Beni2360

    félisten

    válasz Hohocali #10691 üzenetére

    Hát ilyet még nem nagyon pipáltam.
    Ugye vasárnap Du. rendeltem, hétfőn reggel jött a köszönöm levél Du a feladásról és ma De csengetett a DHL expres kocsi az állványokkal. És ez mind kb 10 €. :C
    Itthon akartam rendelni hasonlót 19,980 FT és 1490 Ft szállítással avval a feltétellel, hogy Németből rendelik és az kb 10-12 nap.
    Már rendelten fai tartókat amit később tudtam meg, hogy azt is németből rendelik de gond van mostanában a szállításokkal. Ez a vásárlás 09.16.-án volt.
    idézet:
    Szeretnénk tájékoztatni, hogy időközben felmerült szállítási problémák miatt a megrendelésének beérkezése pár napot késni fog. (Mivel a termékek Németországból érkeznek, ezért sajnos ritkán, de előfordul, hogy egy-egy termék nem érkezik meg időben.) :O
    Az állványt egyelőre nem szerelem össze mert még a helye nincs kialakítva de átnéztem minőségi áru és a csomagolás sem kutya. Alig bírtam el a dobozt. Egyedül amit hiányolok az az ulu házba beilleszkedő cső és a mélyedés közé egy vászonbetétes gumi alátét-gyűrű 50 mm-s. Tüskék szerelvények hiánytalanul megvannak. Szvsz bőven megérte a 12,500 Ft a fotelból-házhoz hozva.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák