Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malor

    aktív tag

    válasz shalafi66 #36829 üzenetére

    Persze, nem hangszórójavítást keresek. Ezért is írtam, hogy aktív monitorsugárzó az alany és a mögötte lévő elektronika a hunyó.

    Az első szervizes csak internet rádiót hallgatott rajta. Az elmondása szerint torzításmentesen. Ő nem mérte, mert várta, hogy betorzítson, de szerinte ilyen nem történt. Én meg hazahoztam, "temperáltam" majd bekötöttem és egy idő után észrevettem, hogy "zsizseg". Ekkor beszélgettem vele róla arról, hogy valószínűleg tényleg számíthat a hőmérséklet. Félnap szobahőmérséklet után már azonnal betorzított otthon. Szóval hazavittem délután az első szerelőtől, mert ő nála nem torzított. Bekötöttem és nálam sem torzított, amig "fel nem melegedett". Utána viszont nagyon gyorsan hallgathatatlan lett. Este lekapcsoltam. Másnap délelőtt bekapcs és azonnal torzított. Megint kikapcs. Utána később bekapcsoltam, de "csak zsizsegett". Ez főleg emberi beszédhangnál feltűnő. Nem szórakoztam vele, mert nem láttam értelmét. Kikapcsoltam és vártam, hogy egy másik szerelőhöz vigyem. Amikor a második szerelővel beszéltem erről, akkor ő rávágta, hogy neki nincs arra ideje, hogy órákig üzemeltesse, mire hallgatatlanul betorzít. Ő csak mérte, nem hallgatta, amennyire kivettem a szavaiból. Az első szerelő meg csak hallgatta, de nem mérte.

    A második szerelő viszont melegben dolgozik, tehát ott nem lehet gond a hőmérséklet.

    Gondoltam rákérdezek most itt. Talán ismertek valakit, aki szereti a kihívásokat és nem ismeretlen terület számára egy aktív hangfal működése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák