Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    Sziasztok !

    Van egy 40 wattos 3 utas Videoton hangfal párom. Ez az a tipus amit az Orion HS280-ról kopiztak annó. Talán 1018 a típus száma (nem vagyok otthon fejből "idézek").Semmi bajom vele az égvilágon... Sajnos a lakás méretei és a szoba butorzata miatt sem tudom a régi hifi cuccomat használni már. Nemrégiben építettem egy HTPC-t, amibe se erősítőt se DAC-t se semmit nem szeretnék bele tenni a hőség miatt mert bizony elég zárt helyen van. Szóval amit tervezek, hogy átépítem a hangfalakat aktívra ha ezt meg lehet csinálni és ha már aktívra akkor távirányítóval vezérelhetőre. Szóval erre kérnék tanácsot, ötleteket, hogy mikre kell oda figyelni ami fontos lehet, az erősítőn kívül mit lenne esetleg még érdemes vennem és bele építenem, hogy jobban szóljon stb. Tahát egy kis útmutatásra lenne szükségem ehez. Pénzből úgy kb. 20.000 ft lenne amit rá szánnék.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák