Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BTO

    őstag

    válasz golyani #472 üzenetére

    szerintem jo de tápot is kell hozzá csinálni,vagy akksirol akarod használni??

    semmi sem tökéletes

  • @lbert

    tag

    válasz golyani #472 üzenetére

    felépítését tekintve dettó 20xx széria.
    akkor már inkább vegyél 1 PA70 tipusú kittet összeszerelve. TDA 7294 van benne. picike de erős éj viszonylag jó. nekem is olan van. két fasza jó hűtőborda trafó kondi oszt hagyszóljon.

    most tényleg pontot teszek ennek az őrületnek a végére!
    ismered azt a mondást hogy: közös lónak túrós a háta. -?
    autó erősítő és asztali is legyen ez már megint vadító. már a mobilitásból gondolom. ha csak az akumulátoros üzemre gondoltál az is hülyeség.
    van rá megoldás - venni kell egy olyan autóba való lejátszót ami 2x v 4x 40-et nyom. persze ez is 2 v 3ohmra van márve. mert akár milyen nagy nevű a gártó nem tud 100w-okat kihozi a cuccból. miért. beszéltem az áramfelvételről. a nagy áramfelvétel miatt rövidzárként viselkedne. mint egy darab drót. ha aksis üzemre akarsz 4 8 ohmos terhelés mellet 20-40w-ott persze nem 10%-os torzítás mellett, akkor egy kapcsolóüzemű invertel kell, ami a kitöltési tényező változtatásával szabályozza a teljesítményt.
    de ez már nem 1xű.
    ja a quadot verd ki a fejedből. az tiszta dc csatolt ketyere és éleszteni kell!
    ha valimt elbeszol súllyos ezreid fogják bánni. max a műv erősítő marad meg az elején a többinek szevasz. az csak lelkes fnatikusoknk való, és aki érti az elektro technikát legalább úgy mint 1 műszerész.
    van már 1xűbb és nagyxűbb ketyerék. mint amit írtam a TDA7294!

Új hozzászólás Aktív témák