Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Psycho18 #26580 üzenetére

    :R :))

    jó, hogy az ellenkezőjével szoktam poénkodni, de a hűtőgyártóknál nem hülye és fantáziátlan mérnökök vannak. csak a hr és a marketing részelg jól tökönrúgja őket, ha ilyen koncepciók faragásával töltik az időt, amik sosem kerülnek sorozatba, mert nem lehet eladni belűlök mondjuk 250.000 db-ot, csak 4000-et...

    egy kivétel van:? a thermalright. ők legalább néha kiraknak pár koncepciódarabot. utána persze soesem gyártják, de legalább lehet látni, gondolkodik is valaki...

    (#26578) blasko92
    fene tudja. de ezeken most nincs nagy hajtogatás. és mivel a forróvizes próbát mindig, minden munkafázis után elvégzem, és tökéeltesen, gyorsan forrósodik minden, így azt tapasztalom, nem romlik semmi.
    és azt sem tudom, ha a gyártók a lezárás után nem hajtogatnak-e...

    (#26579) baluka6
    mindhárom gépem készen van. azokon már semmit nem akarok módosítani.
    maximum a 3. konfigban lévő 2 db. ninja-t kicserélem szétfűrészeltre, mert a mostaniak egyben vannak. és a procinál pár fokot még szívesen nyernék, hgy az E5200 az alap 3ghz-ről nyugodtan 3.5-re húzhatőó legyen linx alatt is....
    úgyhogy megcsinálom. ha elviszik, úgy is jó, ha nem, dísztárgy lesz belőle a szobában.

    (#26581) FatalEror
    ha a kis aluprofil borda elképzelésem működik, (és miért ne működne), akkor az önmagában elég nagy szám, hiszen ilyet még sohasem láttam. a méretből és a súlyból kifolyólag kompakt méretben, (normál házban, normál módon elférő), pedig nem lehet nagyobban csinálni.
    igazából nincs hová dobbantani...
    Amik terveim vannak, és félkész blokk, (feljebb ugye már publikáltam), az már a méretéből kifolyólag egyedi házat igényel
    de ez a 24-es még nem. (és ha még sikerülne feketére, vagy valami színesre eloxáltatnom a kis profilokat...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák