Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz do3om #63265 üzenetére

    Hát, hogy most pont ez milyen azt nem tudom, mert még nem volt időm beüzemelni sem, csak örültem magamnak, hogy "hej be szép dobozok..." és gondoltam megosztom veletek az örömömet. :B

    Az eddig használt (14 éves) B&D-emet nagyon szerettem/szeretem. A múlt hónapban halt be ennyi év után, de igazából még most sem ment teljesen tönkre, a motorja rendben van, csak a csillagkereke elnyalódott és nem találok hozzá sehol sem pótalkatrészt (marógépem pedig még nincs, hogy újat készítsek, vagy "boltit" átalakítsak megfelelőre). Nem dobtam ki, mert nagy az esélye, hogy meg tudom javítani, de most gyorsan kellett egy másik, mert a kerti munka meg csak halmozódik...

    Én is hasonló okok miatt nem szeretem a benzinest (hang, üzemeltetési, karbantartási "nehézségek" stb.). Van az is, de bevallom őszintén az elektromos mellett alig használtam, csak ha mondjuk el kellett mennem a kert végébe (150 méter :DDD ), akkor nem szenvedtem hosszabbítóval, hanem hátravittem a benzinest, de nagyjából ennyit használtam. Ha elmegy a traktor még ennyit sem fogom, mert akkor jön a házhoz egy dupla-akksis láncos, kiegészítve a családot. Persze ez a videó reklámanyag, de volt szerencsém használni élőben is és nagyon komoly kis gépezet. Nekem aki nem akarok fát vágni éjjel-nappal m3 számra, a 3000 m2-es telekre bőven jó lesz egy ilyen akksis. De az elektromos sem megy kárba, mert bizonyos szituációkban meg pont az az előnyös, ráadásul az is elég komolyan vág normális lánccal (van ebből egyébként 2200 W-os is (2240), de én azért hogy más is beleférjen a keretbe megelégedtem a 2000 W-os verzióval (2040)). A B&D-em 1600 W-os volt és nem volt vele semmi komolyabb gondom. Szóval szerintem ez is megfelelő lesz. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák