Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz abridabri #62308 üzenetére

    Látom a lényeget ragadtad meg. :W
    Oké a fa nem rezonál, csak épp a zárt doboz az felerősíti a rezgést. Bár végül is van az a melegtakony illetve sziló mennyiség amivel gátat szabhatsz neki, de hogy néz az már ki. Főleg egy üveglapon keresztül. Mondjuk nem értem miért a passzív cpu-t emeled ki, mikor ha jól olvasom a cpu-ra és a videóra vizet akarsz rakni, akkor az már olyan mind1. Az, hogy nincs 700 W-os laptoptáp azt esetleg elfogadom érvnek. :D
    Az 50+ egy nasért is elfogadható lenne, ha gyári vasról beszélünk, de egy egyébként már Qka érett C2D intel procis vas és, egy Freenas, OMW, vagy egy Xpenology bootloader-es DSM azért közel nem kerül ennyibe. Egy Lan és egy elektromos kábel kell csak nekik menet közben. (Bár tény és való. hogy jobb gépet is be állíthatsz nasként), és az akkor drágább is lehet. Nekem is azért fut csak egy Gen7-es HP Mikroszerveren mert szó szerint ajándékba kaptam. :) Azelőtt az asztali gépemre telepített virtuális gépen futott a NAS program.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák