Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Lehet már kérdeztem, de ha nem, akkor most megteszem:

    Van itthon három dobszerkóm, ebből kettőt rendbe akarok tenni: Le akarom róluk szedni a gyári fóliát, majd kék és fekete páccal ilyet szeretnék elérni(hossuú évek után el tudtam végre dönteni, milyen színűek legyenek :DDD )

    A fa felületkezelésben jártas topic lakókhoz lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

    Pl:

    - Milyen márkájú kék és fekete pácot vegyek, ami szépen kiadja a fa erezetét? Illetve víz, vagy szesz alapú pác legyen?
    - milyen márkájú magasfényű lakkot vegyek, ami elég kemény ahhoz, hogy ne sérüljön, ha netán hozzáütődne valami?
    - Milyen hígítót vegyek hozzá? Egyáltalán kell majd hígítani?
    - Milyen szórópisztolyt vegyek, ami nem túl drága, de mégis szépen lehet vele dolgozni?

    Csupán csak ennyi kérdésem lenne :DDD

    A pácot is szórópisztollyal akarom felvinni, mert nem akarok szopni a szivacsos megoldással, ugyanis nincs benne rutinom, nem akarom elcseszni.

    Festékszórásban van rutinom, ráadásul csinálni fogok a dobtesteknek egy forgó kerek asztalt, aminek segítségével egyenletesen tudom majd eloszlatni rajtuk a pácot és lakkot.

    Rászánt összeg: Minden kellékkel együtt jó lenne 10-15.000 forintból kihozni

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák