Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Omli85 #55994 üzenetére

    Na hát ha hallanád az én 18w-os ddc-met, milyen hangja van... Biztos vagyok benne, hogy hálát adnál a jó Istennek, hogy a tiéd csak annyira hangos... :DD

    Ugyanis én az enyémet beépítettem a ház hdd tartó lemezébe, és emiatt berezonál az egész, brutál mély hangja van! Hiába nem ér a lemezhez közvetlenül, de még így is elviselhetetlen a hangja, kénytelen voltam törölközőt a gép alá tenni, hogy felfogja a rezgéseket, de mint halottnak a csók... :DDD Bár én a látvány miatt csináltam így, de senkinek nem ajánlom, a mai eszemmel máshogy oldottam volna meg...

    Ha rezonál a DDC, vagy nagy a hangja, akkor ezek tuti, bevált módszerek:

    1. SIlent boxba tenni(melegedik? Kit érdekel! Meghal? Olcsón veszel hardveraproról, vagy ebayről!)
    2. Phobya nikkel tető(nekem van, de még lusta voltam kipróbálni. A maga közel 1 kilos súlyával állítólag elnyelni a rezgéseket)
    3. pumpa leszabályzás
    4. Fogsz két gumicsavart, és fbs-sel ráragasztod a ddc két felfogató csavar helyéhez. A gép aljára két lyukat fúrsz, majd belepattintod a gumicsavart, és rezonálás kilőve! Én anno így oldottam meg, egész halk volt a végeredmény,
    5. Fogsz egy 5x5x1,5-2cm-es szivacs darabot, ráragasztod a ddc- aljára, majd az egészet ráragasztod a gépház aljára
    6. fellógatod postásgumival valahová. Látványilag elég tré megoldás, de legalább teljesen felfogja a rezgéseket!

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák