Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Nagy a csönd, ezért suttyomban bedobom következő hosszútávú projektemet (mivel még nincs elég folyamatban lévőm... :DDD ).

    A sztori röviden annyi, hogy már baromi rég óta tervezem, hogy készítek magamnak egy házi mindenest, kistraktort, munkagépet, vagy ki minek akarja hívni. De a többi nagyobb lélegzetvételű projektem miatt erre nem igazán volt eddig keret. A közelemben még a Wartburgokat is 100k-n felül osztogatják, ami pedig olcsóbb az messzebb van és papírok nélküli, tehát ott meg szállíttatnom kellene...

    De a lényeg, hogy sikerült rányúlnom apró pénzért egy Isuzu Geminire. Igaz, hogy ez nem hátsó diffis és nem alvázas (amikből ugye egyszerűbb lett volna építkezni), de szerintem így is ki tudom belőle hozni, amit szeretnék, csak persze több munkával...

    Egyelőre csak a tervet dobom be, mivel a munkálatok (családi ráhatásra), csak az új háznál fognak elkezdődni, vagyis legkorábban jövő tavasszal. Én is beláttam, hogy igazuk van, mivel ha most szétszedem a járgányt darabokra, akkor majd úgy kell vele átköltözni az új házhoz lényegében ládákban (miközben tökéletesen működőképes az autó), valamint mivel a jelenlegi "átmeneti szállásunkon" garázs sincs, minden egyes befejezett munka után el kellene pakolnom és letakarnom minden vackot (a téli tárolás nehézségeiről már nem is beszélve). :(

    Na szóval röviden: itt a terv, jövőre pedig indul a gány. Addig is szívesen veszek bármilyen építő jellegű ötletet, kritikát, tanácsot. :B

Új hozzászólás Aktív témák