Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz radi8tor #50573 üzenetére

    Nem arról szól a GVH-s idézet, hogy a készülék nem ér semmit, hanem arról, hogy a dobozán lévő információk megtévesztőek.
    -az vizes helyiségekbe megkövetelt érintésvédelme valóban botrányos! Érdemes olyat venni amelyik külső táppal üzemel ami valóban fröccsenés védett és törpe feszültség jön ki belőle
    -nem vízkőteleníti a vizet. Ez oké, mert akkor hetente egy pohárnyi homokot kellene ellapátolni a szerkezetből/alól :D
    -természetesen mivel a vízben benne marad a vízkő ezért az nem lesz lágyabb, bióbb, nem lesz benne csí, meg kiskutyaf@sza
    -valóban "örök akciós" a cucc :DDD

    DE! a vízkő lerakódását valóban megakadályozza. Én, mivel mérnök ember vagyok 100%-osan szkeptikus vagyok az humbuggal kapcsolatban, de ennek a készüléknek van létjogosultsága mert egy barátom vett kb 3 éve egy ilyet annak ellenére, hogy én nem igazán javasoltam neki, de már teljesen el volt keseredve mert náluk (Szadán) olyan vízköves a víz, hogy Calgon-t raknak a fürdővízbe is, ha ki akarnak szállni a kádból :DDD Aztán megvette felrakta és eléggé radikálisan megváltozott a vizük minősége. Nem kellett a vízforralóból hetente egy talicska vízkövet kibányászni, nem lett ezután lerakódás a WC-n a kádon.

    Egyébként lehet házilag is összerakni egy ilyen cuccot valószínűleg majd építek egyet és megnézem mire jutok vele. Az már ontopic lesz rendesen! :D Ha nem jelentkezem, akkor agyonvágott az áram! :U Pereljétek be helyettem is a szélhámosokat! :DDD

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák