Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz shteer #2271 üzenetére

    Próbáltad? Raktam be gépbe és lealázta a Ninja-t. Lehet, hogy egy Orochi jobb ennél, de az egy gusztustalan nagy dög. Meglepően jó hatásfokú és minőségű...

    Ha nem akar valaki csőrengeteggel vacakolni, kötéskkel kínlódni, átalakítókkal, szűkítőkkel, könyökökkel xarakodni akkor ez nagyon jó kis szett.
    Engem is beoltottak a sznobok, hogy ez mekkora fos, aztán az egyik 2U-us szerverbe 50 ezerért összevásároltattak velemi minden szir-szart, egy napig kínlódtam a csövekkel, mert kb úgy hajlottak mint a 10-es betovas, a hollanderekről állandóan leugrottak,(pedig szorúlniuk kellett volna, úgyhogy gyorskötöző kellett) nem akart légtelenedni az Istennek sem (mindig buborékok voltak benne, és 3 hét alatt baromi zavaros lett a víz, hiába tettem bele mindenféle csodakatyvaszt. Végül meguntam, kivágtam a fenébe. Vettem két ilyen vackot a CHS-ben, és betettem ebbe dual-os szerverbe, úgy hogy az egyik kitt-ből csak pár csövet, és a CPU blokkot használtam fel. És az a pici radi simán kihűti a két 2.4 GHz-es Quad-ot. Kb most már 8 hónapja megy és semmi baja a kék löttynek benne, az a elég vacaknak látszó pumpa még mindig síri csendben megy és no buborék :D :D
    Ja, és Larának kb fél éve van vize és azóta kétszer áztatta el a gépét pedig eléggé keni-feni a dolgokat...

    Szerintem Pirk is tudja merre a vh topic. :B

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák