Új hozzászólás Aktív témák

  • Voyage

    aktív tag

    Üdv!
    Lenne egy gyors kérdésem, remélem itt tudtok segíteni.
    Kellene nekem egy dremel-hez hasonló eszköz. Sok-sok tartozékkal, mert gravíroznék, vágnék, csiszolnék, és políroznék is vele.
    Találtam egy Ferm FCT-160F nevű gépet, minden van benne, és csak 10k-ba kerül.

    Illetve egy fullos Dremel 300-as gép, minden szirszarral 28k.
    Ok, ilyet, kevesebb bigyóval találok 20-ért is, de akkor is kétszer annyi, mint a Ferm.
    Nem hallottam még a Ferm nevű gyártóról, kinek mi a véleménye, melyiket éri meg megvenni?Radikalmod mind a kettőt dícséri, bár dremel tesztnél azt írják, a Ferm gyengébb minőség. Nem akarok én nonstop ezzel dolgozni...
    A cél az lenne, hogy egy kb 2m hosszú, 2m széles, 1m magas vadászrepülőgépet összedobjak alumíniumból, vagy acélból, aminek a közepébe tenném a gépet. Szóval egy elég nagy vasmadarat akarok majd, amin a fém részeket(szóval az egészet), alu vagy acél lapokból raknám össze, vágnám, hajlítanám, hegeszteném, faragnám, csiszolnám, stb...
    Elég nagy projekt, kb fél évem van rá, most szerzem be a szerszámokat, hegesztőm sincsen még, meg még sok minden... :B
    Ha valaki tud valamilyen szerszámmal, esetleg kétkezi munkával segíteni, szóljon! :K
    Ha gondolja, együtt csinálhatnánk az egészet, és jövő évi MTH 1. helyezés lenne a cél, plusz, ha jó lesz, németországot is célba veszem vele. :B
    Egyedül 100%, hogy nem fog menni, egy társsal viszont bevállalnám. Ha valaki kedvet, időt rá tud fordítani, illetve szerszámokkal be tud segíteni, az nagyon jó lenne. Hely, anyag nem probléma! :K

    http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák