Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz Zamma #43011 üzenetére

    Rendes tőled tényleg, hogy még tesztet is küldesz, de vagyok annyira önfejű, hogy csak az általam kinézett 2 opció lehetséges. :)
    Ár nem szempont, mert nem kerülne pénzembe az SW4. Csak időbe kerülne, hogy belenyúlok a gépbe és beállítom.

    Lehet, hogy úgy gondolod azért kérdezek, mert teljesen vakon vagyok a témában, de hidd el oka van a 140mm coolereknek. Esztétika, nekem halkabb és jól mutat 7x14cm ~30l-es mATX házban. Ha egy fokot se nyerek vele, legalább idle nem kell hallgatnom a 21% feletti berregő hangot és nyugodt a lelkem. Terhelve pedig érezhetően halkabb a konfig. :K
    Elhiszem, hogy táblázat, teszt stb megindokolja miért lenne jobb a felsorolt hűtők egyike, de azokra jelen esetben semmi szükségem.

    "Másrészről amit 120-ra méreteztek arra a 140 nem telitalálat, mert biztos hogy veszít a hatékonyságból."
    Oké, ezt elhiszem, DE így 1-2 mérhető fokkal talán melegebb, viszont néma csend van.
    Nekem ez is megérte. Ha az eredetileg kérdéses ventilátortól visszanyerem azt a pár fokot, esetleg többet, akkor elérem a célom és rászánom magam a cserére.

    Annyit megjegyeznék az ID-Cooling ventilátora is tökéletes, az emberek 99%-a tuti nem cserélné le, én vagyok a maradék 1%. ;] Komolyan idle az volt a leghangosabb a gépben.
    Természetesen induló feszültségről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák