Új hozzászólás Aktív témák

  • F.Bence

    tag

    Sziasztok!

    Lassan kezd összeállni a kép, hogy mi az amiket venni szeretnék (ház + cpu hűtő), így feltenném a kérdéseimet itt is. :DDD

    Cpu hűtő valószínűleg egy Thermalright Peerless Assassin lesz, viszont a gyári ventik helyett mást szeretnék, ami megfelelő mennyiségű levegőt tud áttolni a bordákon úgy, hogy a lehető leghalkabb legyen. A következőket néztem ki az itteni és külföldi fórumok/videók alapján:

    -Thermaltake Toughfan 12
    -ADATA XPG VENTO PRO 120

    Gondolom a NF-A12x25-el nem lehet tévedni, de ha nem muszáj, akkor nem fizetnék dupla annyit, ha nagyjából ugyanazt a teljesítményt kapom (légszállítás, hang stb.)

    Háznál pedig valószínűleg az NZXT H7 Flow lesz a befutó (Fractal Torrent compact-ról lemondtam), itt pedig:

    -Thermaltake Toughfan 14

    Amiből 4 vagy 5db-ot gondoltam. 3 elöl és 1 hátul a cpu hűtő mögé, vagy 3 elöl 1 a cpu hűtő mögött illetve 1 felette, persze csak ha van értelme és még csendes marad a rendszer.

    A konfig lényeges részei: Ryzen 5 3600, RTX 3060 Ti, 1db m.2 nvme ssd az alaplapban, ezek kívül nincs semmi más, ami melegedne vagy foglalná a helyet

    Van ezeknél jobb opció? Az nem gond ha valamivel drágább, csak legyen értelme. :)

Új hozzászólás Aktív témák