Új hozzászólás Aktív témák

  • HollywoodBoy

    tag

    Van a házamon egy 2 csatornás venti vezérlő, aminek 3 (inkább 2, mert a harmadik a leállítás) állása van. Ma megmértem és a low szinten 5V-ot ad le, a high szinten pedig 12V-ot.
    Két ventilátort szeretnék rákötni. Mindegyik a gépház elejében lenne ahonnan szívnák be a levegőt. Szeretném ha piros LED-esek lennének, de ha nem piros az sem gáz, csak mivel az alaplap pirosan világít így jól nézne ki... :K
    Mivel a venti vezérlő 2pin-es csatlakozós így felesleges a PWM, hisz még a fordulatszám visszajelző lábnak sem venném hasznát. :N
    Az ajánló alapján ezt néztem ki: Aerocool Dead Silence 120mm 3pin (piros LED-es), mert ennek azt írják 3V az indító feszültsége. Szerintetek ez jó választás? Szépen menne halkan 5V-on, és a nyári kánikulában vagy extrém játék közben felkapcsolnám 12V-ra.

    A CPU hűtőm egy Pure Rock PWM-es alaplapi csatin, valamint 3 db(1 hátul, 2 fenn) Pure Wings 2 PWM 120mm fogja kifújni a levegőt a házból egy PWM-es alaplapi csatira dugva (3-as elosztóval) a jövő hónaptól. (nagyon tetszik a proci hűtő venti halk hangja [még full sebességen is], azért szeretném ezt a típust választani)

    Alaplap: Asus Z170 Pro Gaming - tudom feljebb már elhangzott, hogy ajánlottabb lenne inkább a "gagyi" potméteres házba épített venti vezérlők helyett a fesz. alapon szabályzó alaplai csatikat használni, de ha már van a házon ez a vezérlő akkor nem szeretném kihasználatlanul hagyni. :B

    Ha a hozzáértőknek van jobb ötlete, akkor nagyon örülnék ha megosztanák! :R

Új hozzászólás Aktív témák