Új hozzászólás Aktív témák

  • JHC

    tag

    válasz JHC #12117 üzenetére

    Ma reggel megint nem volt hálózat, de mielőtt hozzá tudtam volna nyúlni, magától megjavult. Eszembe jutott egy-két dolog, csak korlátozottak a lehetőségek mert, az admin jogot távolról uralják a távoli gépen. Pár nappal ezelőttig a távoli gép bekötése úgy volt, hogy nagy, gigás elosztó, kábel, kis 100-as elosztó, régebben mértem ezt speedtest-el, mert a fájl megosztás nem elérhető, olyan 65-80 Mbit között volt a tempó, ami 100-as háló, ilyen hosszú kábelen szerintem jónak mondható. Tegnaptól a távoli oldalra vittem hazulról egy kis gigás elosztót. Azt megnéztem, hogy milyen sebességre áll be a hálózat, de nem volt gond mert a sebességet 1Gbit-re írta. Csináltam most egy speedtest-et, és csak 90Mbit körülre jött ki többszöri méréssel. Ma rendeltem egy ilyet, majd ha megjön meglátjuk mi fog változni. Ugyan gyanús nekem a hálózat magától megjavulása, és annak időpontja, mert kb akkor kezdték el nyúzni a lakatosok a flexet, meg a hegesztőket, és ha van a villamos hálózatban egy laza kötés ilyenkor az szépen összeheged, és megszűnik az elektromos zavar ami bezavarhat a LAN hálózatnak. De majd meglátjuk

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák