Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz cOxeR #1389 üzenetére

    Kedves Ármester... :R alapvetően imádom a képeidet, mert teték szoktak lenni. De ez utóbbi kettő esetében olyan érzésem van, hogy kísérletezel. Az elsőből hiányzik a szokásos love vintács árnyalat - kis lilát tennék bele, és túl világosnak érzem. Meg hát ez mind ugye egyéni ízlés volt, nekem nem ilyen a love zöld. Ez olyan kopott, fakó, olyan herélt zöld :)) . De PS-ben átmozgattam pár csúszkát, és szerintem maga a kép az tartalmilag nagyon szép. 0,8Fé-t csökkentettem az expon.

    Az első "virágcsokros" is nagyon világos... és itt is jobban tetszene a régi színkészlet, kissé lilás árnyalat... De lehet, hogy csak ehhez a szépia hatáshoz nem vagyok még hozzászokva.

    Bárcsak én is ilyen szépeket tudnék lövöldözni, és az lenne a legnagyobb bajom, hogy milyen színekre állítsam be.

    (#1375) forceberg: tényleg nincs hyperfocal-os változata? Eljutsz egy ilyen qrva jó kompohoz és csak shallow doffal készítesz expot? :Y Amúgy egy ilyet is kell készíteni, abban egyetértünk... Kis tilt-shift érzés...

    (#1373) total90: ebből a témából nagyon-nagyon nehéz kihozni valami jót.

    (#1370) forceberg: egyet kellett volna jobbra lépned. Így sehogy sincs egyensúlyban a kép. A téma alapján meg nem a feszültségkeltés a cél.... Szép helyeken mászkáltok. Remélem befagyott a seggetek ;] (bár ezért megérte volna. :K

    (#1360) m3ss: "fennakadtam a helyszinen, tiszta ho lettem, cipom beazott vki nezze mar meg ennyi ***** utan " - gumicsizma... én abba járok egész télen. Nagyon praktikus. Bent állhatasz a pocsolyában vagy fél percig, mire elkezded érezni a hideget... de akkor se leszel vizes, csak hideget érzel.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák