Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    (#155) Larry303: ez is a lent leírt problémáktól, hibáktól hemzseg. Itt még jön egy új elem is a képbe: üres előtér. Pontosabban a "funkciótlan" üres előtér.
    Ahogy írták: lent vágj, és mindjárt előtérré válik a kis házikó a stégen. Máris nem üres az előtér. Akkor viszont a téma a felhő lesz. Kicsit drámaibb kinézetet elbírna, de ne húzd meg annyira, mint m3ss szokta.

    (#152) m3ss: ennyit elbír...

    (#149) Larry303: neked is a javaslat sok-sok "hogyan komponáljunk" cikk elolvasása. Rendszeresen középre teszed a horizontot. Kezdőként. Akkor legalább lenne szimmetria-tengely, de nem az. Alul van egy írtó rossz elhelyezésű stég. Vezető vonalak ide-oda, sehova tartanak. Még a képen vannak izgalmas helyek, így önmagában semmire se jó kép. 1 év múlva ezt a képet úgy átlapozod a galériádban, mintha ott se lenne. Gyúrj rá a komponálásra elég erősen, mert nagyon nagy elmaradásod van.

    (#147) fi:zi'k: jujj. Hát nem leszek népszerű... enyhén fogalmazok, ha azt mondom, hogy ez nem jó kép. Ennél ez a cica 1000x szebb. Tudom, mert nekem is volt egy M nevű macsekom, ami a homlokán levő M betűről kapta a nevét. Nem jó, sem a szemszög, nem szépek a színek, fakó a kép, rossz a helyezés, rossz a háttér... phu, az tényleg nagyon rossz az a környezet.
    Sok-sok cikk van a komponálásról, képek vagdosásáról. Olvasgass... Ajánlom írd be a gugliba: "cica", és kapcsolj a képekre. Az első sor tartolja a képedet.
    Baromi nehéz olyat alkotni ebben a műfajban, hogy az emberek agyában megmaradjon, "mint kép, amire érdemes" emlékezni.
    A másik probléma az, hogy kezdőként álltál neki a feladatnak. Még kezdőként én is fotóztam cicákat, 1 délelöttön keresztül hajkurásztam, üldöztem őket, vártam, mikor lityéznek, mikor csinálnak valami érdekeset... és egy darab sincs, amit mai fejjel ide beraknék mintának a majd 500-600 képből. Ez a megyek lekapom a macsekot hogyan terpeszkedik... :W

    (#128) Karima: olyan, mintha olvadt ezüst lenne. Klasszak a színek. Ezért már megérte megvenned az a szűrőt.

    (#121) cOxeR: hát oda most nem fogok menni. Most meg aztán főleg.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák