Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz Woodslave #83817 üzenetére

    Általában így nyomtam, heti 2x, de kevésnek érzem, ezért gondoltam váltani. Mikor 4x mentem egy héten, nyilván osztottban gondolkodtam, törekedtem szabályosan végrehajtani a gyakorlatokat, nem a súlyra mentem.

    Mostanában nem adja ki, illetve heti 2 nap tekerést is beiktattam, tehát 2/3 nap súlyzós edzés, 2 nap tekerés lett most az "edzésterv". Thai box is ilyen tingli tangli módon ment, most akarom visszahozni, ha egy kicsit több bevétel áll a házhoz, akkor a kerékpározást lecserélem (kerékpározást nem ilyen tingli tangli nézelődök jobbra balra módon kell elképzelni, ahol lehet próbálom tartani a 20-25-ös átlagot.)

    Más: lassan fél év után sikerült megfejteni mi a toszért fújódik focilabda nagyságúvá a hasam, mikor reggel általában laposabb hassal ébredek, viszont a reggeli után elkezdett feszülni a gyomrom, az ebéd után szét akartam durranni. Vettem Protexin Balance kapszulát és már tegnap óta javult a dolog, az emésztésem jobb lett. Több rostos kaját iktattam be. Valószínű a bélflóra offos, rosszabb esetben más is lehet a dologban.... Eléggé ilyesztő volt mikor alig ettem valamit mégis feszült meg fájt a belem....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák