Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz gghrtz #67834 üzenetére

    A túlsúly is súlynak számít.
    Sokan pumpálásnak hívják a rángatózást cselesen, pedig köze nincs ahhoz csinálnak, és, amit a pumpálás jelenteni akar.
    A fájdalomküszöböt meg csekély egyéni tapasztalatok alapján elég meredek megállapítani. Még egy sima törés is közepes szinten mozog, mint fájdalom, nem, hogy egy lazább izom, vagy ínsérülés. Ha valami olyasmi fájdalmat keresel, ami annyira tud fájni, hogy már hányjon tőle az ember, akkor javaslom a veséket.

  • Zola007

    veterán

    válasz gghrtz #67834 üzenetére

    nekem áltsuliban állt be sokszor a vádlim, mikor versenyszinten asztaliteniszeztem.
    Versenyek előtti héten napi 4-5 órákat ugráltunk, este program volt lefekvés után a vádligörcs, az a besz@rsz tőle fajta :)

    #67837) Woodslave : lekopogom, azóta nem olyan gáz a vállam, mióta a sima fekvenyomást én is kihagyom. Vagy rosszul csinálom vagy tényleg nyírja a vállat, vagy csak simán peches vagyok anatómiailag, de nekem nem hiányzik.

    (#67847) Dicker: van minősített fájdalomskála, zárt kar és lábszártörést ha jól emlékszem 5 vagy 6-ra minősíti, a nyíltat 7-re, szóval ahogy írod még van feljebb a 10-ig.
    10-re példa a negyedfokú égés, de ott már általában elviszi az idegrendszeri sokk a népet.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák