Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Silverr #51723 üzenetére

    Persze értettem én.

    Ez az elmegy az izom azért sem akkora baj, mert arról viszont tanulmányaim és utánaolvasásom során is meggyőzödtem hogy ilyenkor egy csomó olyan hormon aktiválódik ami segít megőrizni az izmokat, sőt akár segít is (pl a GH szint növekedése miatt) növelni azokat a "következő alkalomra".

    Illetve számos ilyen ultra triatlonos stb tanulmányt találtam már ahol pont ezt elemezték, hogy mennyit és miért is veszít izmot az ember. Nos egy átlag kondizós embert ez nem fenyeget, messze nem ad le akkora teljesítmény és energiát olyan rövid idő alatt mint egy 2-3000 kilóméteres versenypl, ahol pár kiló izom is lemehet... És ha megnéz az ember pár ilyen versenyzőt, nem az a piszkafa katergória, mint egy hosszútávfutó sem. Tehát attól nem kell félni hogy olyan lesz valaki csak azért mert úgy edz hogy nem eszik előtte, vagy reggel. :)

    Ha meg adott nap eszik is az ember rendesen, akkor nincs is miről beszélni.

    Itt inkább tényleg arról van szó kinek jön be, illetve tud a szervezete ilyen állapotban is munkát végezni problémák nélkül. Szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák