Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz hrvp #31095 üzenetére

    Irtam h szalkasodast, elesedest es eroszint novekedest vartam tole. Az meg h novekedik a libido es agresszivabb leszek csak egy kis plusz amit mindenki mondd teszto kura alatt. Es kivancsisagbol probaltam ki, gondoltam egy kis plusz jol johet. Erre jott a pofara eses. Bar akik ismernek igy is azt mondtak h bolond vagyok ettol mar nem kell idegesebbnek es agresszivabbnak lennem.

    Mind1 az tuti h mostanaban ilyen szarokra nem koltok, tok felesleges penzkidobas. Inkabb veszek csirkemellet meg feherjet. Creatine sokaig eleg lesz meg. De mar unom a probalkozast a sok szarral, nrm igazan befolyasoltak eddig az izomzatom. A kajaval sokkal tobbre mentem, csak ugye azt se mindig sikerul tartani.

    Ami jo az meg mind illegalis vagy betiltottak.

    1 hetig szartam a normalis kajalasra csak a zabalas ment, ma is fosul kajaltam, meg is lett az eredmenye, vagy 2x rosszul lettem edzesen, leesett a vercukrom feherebb voltam mint a fal, de azert lenyomtam az edzest. Sikerult 10kor bepalacsintazni meg edzes elott 1 oraval mekibe ennu egy csibeburgert. Na itt basztam el.
    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák