Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penene

    őstag

    válasz Fred23 #27324 üzenetére

    Kösz!

    Kipróbálom a kenegetés, és pihentetés mellé.
    Egyébként valószínűleg az is a baj, hogy teljes pihentetést nem hajtottam végre, mivel mindig használom (pl. gépelés). Csak próbáltam odafigyelni rá.
    Lehet pont a túlzott gépelés váltja ki... Meg az edzés, meg együtt. Amikor az edzést abbahagytam valamelyest javult, de mivel el nem múlt, nem feltétlenül az váltotta ki. Igazából semmi extra terhelést nem csináltam, mint eddig, de lehet a progresszivitás miatt lett valami baja. Végülis pont abban az időben kezdtem extra fogás erősítő gyaksikat csinálni, de egyébként nem éreztem annyira terhelőnek, épp olyan bevezető kategória (de lehet épp elég volt).

    Minden esetre eddig nagyjából mindig tesztelgettem, hogy ökölbe szorítottam, és fáj-e, stb, volt hogy fájt, volt hogy nem, akkor örültem, és lehet pont az az ökölbeszorítós tesztelgetés is csak kitolta a dolgot...

    Úgyhogy odafigyelek a pihentetésre is, meg akkor megnézem a Ct (halolajat emelt dózisban eszem azóta, mert az is jó elvileg rá, meg megy msm, stb.).

    A kérdés az, hogyan térjek vissza... Mert már félek, hogy a tesztelgetéssel rontom el. Nyilván nem csúcsfogást csinálok egyből, de nem egyszerű. Ilyenem még nem volt. Könyöknél tudtam a súlyokkal játszani, hogy csak kis súllyal próbálom, ennél nem ennyire egyszerű a helyzet, nehezebb szabályozni a fogáserősséget (ha valami fogni kell, nem gondolkodom, hogy milyen erővel fogjam, de persze nem szorítok mondjuk rá).

    Még egyszer kösz a tippet, majd jelzek, bevált-e. :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák