Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz drogery #2093 üzenetére

    "h valaki izmos attól még nem lesz különb ember másoktól."

    Ennyi, és ez a lényeg! :K

  • spammer

    veterán

    válasz drogery #2093 üzenetére

    Nem mondtam, hogy más ember lesz. Én azt mondtam, hogy az ilyen celebek "2 hét alatt kigyúrta magát" cikkek röhejesek és magukat járatják le vele (és a sportot/testépítést)... Talán jó példa OG Duck: régen zenélt/táncolt, eltűnt évekre és most volt vele pár cikk/riport, hogy kigyúrta magát. De ő tényleg kigyúrta magát és versenyezni is kezdett. És nem 3 edzés után feszengett, mint a Király Viki az elképesztően hatalmas bicepszével. Míg OG Ducknál igaz a hír és tényleg volt mit mutogatni (így nem lesz röhejes), addig ezeknél a celebeknél nem igazán. Ennyi a különbség.

    "a fb pedig nem a barátaiddal való kapcsolattartásról szól."

    Tévedsz. A Facebookot alapvetően erre találták ki. Ez volt eredetileg. Először egyetemi szinten, aztán terjesztették ki, de akkor is barátok, ismerősök (közösségek) kapcsolattartására volt. Manapság persze többről szól, főleg marketingről, reklámokról, amit szépen el is cseszik az egészet, köszönhetően az egyre több iq low felhasználónak, akik nyomkodnak mindenre ész nélkül... Nagyon sok komoly versenyző is (legyen az magyar vagy külföldi) teleszarja hülyeséggel az oldalát... De ha nekik ez megfelel, bánom is én... Mindenki a maga renoméjáért felel...

    "de ha nem érdekel mások véleménye, akkor a te véleményed se érdekel másokat.
    viszlát"

    A fizikumommal kapcsolatos vélemények nem érdekelnek. Tudom ha szarul nézek ki, tudom azt is, ha jobban, és majd tudni fogom azt is, ha jól (nekem megfelelően). Ezért nem érdekelnek a vélemények, mert magammal szemben vagyok kritikus. Ennyi. Természetesen más témákban (gyúrás témában is) érdekel mások véleménye, ezért járok ide is :)

    (#2094) Radnix

    Előző bekezdés neked is.

    "Szerintem az izmok csakis egy célt szolgálnak: befolyásolni a többi ember véleményét rólad."

    :N

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák