Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Weaver #35854 üzenetére

    Hmm.
    Nekem sem a Veszprémi egyetemre kellett volna felvetetni magamat :D

    Utcában lakik egy szobafestő, van egy alkalmazottja, Ausztriában festegetnek.
    Mit nem mondjak úri életük van. Ember gondol egyet. imád biciklizni, aztán indul hétvégére a francia alpokba (lehet most nem a vírus miatt), régi volt már asszonynak a 3 éves kocsira, csere egy új VW hobbiterepjáróra (8 számjegy), Bicikli évente cserélve, ne röhögj :D mert 7 számjegyű összegért vesz, és nem egyessel kezdődik...

    Másik festő ismerős Győri, ő okosabb fajta festő, ezért komoly csapattal jár, múltkor elvált, 100 millás lakást otthagyta asszonynak, de nem kell félteni rá 1 évre kész lett a 200 millás neki. Mindeközben a veterán klubban megjelent egy porsche 911-el OT-ra restaurálva :Y

    Hármadik festő ismerős Ausztriában kap melókat, házmester rokontól, ő csinálja a tulaj bérlakásainak a tisztasági stb festéseit. Kápolnásnyéken lakik, van egy tiptop háza, de nem is az a lényeg, hanem a vár amit mögé épített. Eskü minden hétvégén beöltözik királynak, szereznek még udvari bolondot is, és pörgetik a disznót a nyárson. Ne röhögj, ha nem látom saját szememmel, én se hiszem el. Aki a faluban prominens személy, az mind meg van oda hívva, és addig buliznak, fürödnek (tavat is csinált), amíg totál ki nem ütik magukat.

    Szóval ott tartunk, hogy építőipar, autószerelés, szolgáltatás jelenleg jobb ügyvéd szintű órabérért melózik, de a gazdákat se kell félteni.
    Ez van.. Szakmát váltani soha nem késő, és szerintem nem is bonyolultak megtanulni :U

Új hozzászólás Aktív témák