Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Balinov #34694 üzenetére

    Madaras tesco, de arra várnod kell napokat, mire összekészítik...szerintem ez Győrben nem opció, vagyis egy darabig amíg a szállító meg nem tagadja a melót...
    Éjfél tájt nem tudtam aludni, beültem a kocsiba és elmentem a hyperbe....egy hatalmas légtér az egész, elvileg a legveszélyesebb "gócpont"...voltunk 8-an az alkalmazottakkal meg a biztonsági őrrel együtt....és 20méter távolságban toltam a kocsit a másik embertől, aztán 4,5m távolságban fizettem az önkiszolgáló pénztárnál...
    Ezzel szemben ma reggel, 2 órát álltam sorban a gyógyszertár előtt 1m-re az előttem várakozótól...32-en voltunk a sorban...aztán bent az épületben 6 személy 20nm-en...
    Közben meg kutyát sétáltató veszélyeztetett korosztályú emberek fel alá sétálgatnak a tavaszi napfényes reggelen.
    Nem tudom megítélni mi a helyes para-szint,sajnos azt látom hogy az idősek annak ellenére futják a napi rutinjukat hogy most nyomatékosan felhívták a figyelmet az otthonmaradásukra.
    A ki ha én nem 70+ Janibácsi meg frenkizik a gyógyszertárban, mert eljött az egész nyugdíjasház gyógyszereiért, holott ezt az arra kijelölt szociális munkás is megtenné.
    Kurva alacsony az a bizonyos kerítés.....

Új hozzászólás Aktív témák