Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Elkezdtem én is a játékot. Múlt hónapban fejeztem be a Witcher 3 alap sztoriját, szép lassan haladtam. De a Gwent-et annyira nem vettem benne komolyan. Azért mert tudtam, hogy van különálló játék, és gondoltam majd kipróbálom azt. Nem nagyon vagyok jó kártyás, vagyis ilyesfajta játékokkal nem nagyon játszom. Mivel szeretem a WoW-ot a Hots-ot is inkább csak kipróbáltam.

    Kezdőként csinálgatom a Challange-eket. Már majdnem mind megvan, egy délután alatt lepörgettem, csak az utolsóból van még hátra.
    De nekiálltam Quick Match-eket nyomni. Elég jól ment. 11-3 kb a statom (de nem tudom, hol kell megnézni a statot konkrétan.) Csináltam saját kútfőből egy Eredin paklit. Sajna mivel nem látom még át a játékot így nem tudom mennyire jó. Bár néztem meccseket és sehol sem használnak ilyet, szóval gondolom gyenge.

    Megpróbáltam összeállítani, hogy meg tudjam mutatni (remélem jó a link): [link]
    Eredin frost pakli, ha van ilyen, vagyis így neveztem el. :)

    A taktikám vele a következő. Ha az ellenfél az első körben nagyon bekezd akkor megpróbálom kitenni a Wild Hunter Rider kártyákat. Hármat, vagy Eredin képességével esetleg négyet. És amint az ellenfél vezet feladom az első kört. Így a 3 vagy négy lovasom megmarad, és jó esetben még folyamatosan Boostolnak is.
    Ez egy nagyon átlátható trükk. De érdekes módon eddig mindenki bevette. De még csak lvl3 vagyok, és tudom ez nem mindig lesz így. Ezek mellett próbálok mindig a Biting Frost, Giant lapokkal operálni. A paklimban vannak még lyukak, és oda nem való lapok, de jelenleg ennyim van, ezekből próbálok gazdálkodni. Erősen gondolkodom, hogy meg kellene csinálnom a White Frost lapot, de nincs még alapanyagom. Betörni meg semmit nem török be szívesen mivel nem tudom fog e kelleni a jövőben.
    Mit szóltok ehhez?

    Ezen kívül még a Skellige tetszik, a többi frakció teljes káosz még nekem. :)

    Várok minden jó tanácsot.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Köszi a linkeket és a segítséget.

    "Ha Eredin frostnál maradsz" Még nem nagyon tudom mi lesz. Most ez van, ezt használom.

    Az a "baj", hogy a Witcher 3-ban még hátra van nekem mind a kettő kiegészítő végigjátszása. Az időm meg limitált amit játékra tudok fordítani, szóval lehet majd még pihen kicsit a Gwent, nem döntöttem még el. De belekóstoltam, volt sikerélmény, tetszett.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák