Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ðávid

    aktív tag

    válasz NyxNyxNyx #749 üzenetére

    Nekem rengeteg ellenfelem játszott Monsters paklival. A Skellige és Northern Realms nagyjából egyenlő arányban fordult elő. A Scoia'tael meg talán kicsit többször jött elő, de még mindig az a legritkább.

  • Lenry

    félisten

    válasz NyxNyxNyx #749 üzenetére

    én se érzem nerfeltnek Skelligét

    kb 10-ből 14-szer járok úgy, hogy mikor a végén már azt hiszem, hogy jól állok, akkor kiderül, hogy az utolsó három lapja Priestess of Freya és egész pakliját feléleszti és kijátssza újra.

    Freyát úgy gyűlölöm, hogy ha lehetne NPC-t ölni a W3-ban, biztos, hogy egész Skelligét lemészároltam volna már

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Chronos85

    tag

    válasz NyxNyxNyx #749 üzenetére

    Hali,
    Inkább ilyen indirekt nerfre gondoltam, ugye a frakció erőssége, hogy elégeted a lapjaidat, majd a temetőből a buffoltakat újra kijátszod.
    Igen ám de a CC átalakításával, már a többi frakció is sokkal könyebben tud extra unitokat kijátszani. Ettől függetlenül igen még mindig erős ha nálad vannak jókor a resurrect lapok. Viszont nekem ugyanaz volt a bajom mint HSben a discardos lockkal (khara elött meg pláne), sokszor sikerült behúznom 5. körig legalább az egyik elvétve mind2 doomguardot.
    Nah most itt is ez van, hogy 1. 2. turnben kellene égetni a decket és buffolni a unitokat, de ha nem jönnek a lapok akkor nincs mit tenni.. Egyébként ugyanezért érzem jobbnak a törpés scoa deckket, mert lényegesen kevesebb kulcs lappal operál ezért nagyobb a mozgástered is. Míg az elfesnél ha nem sikerül a mulligen akkor dobhatod is a meccset.

    Ezért is gondolom, hogy hosszú távon Radovid lesz a befutó, mert elég egyszerű a mechanika, nem is túl drága deck és kellően stabil, hogy magas WR-t lehessen vele hozni.

    Chaoticot nekem is sikerült elvernem, még patch elött. Ráadásul monsterrel skellig ellen , ami nem egy jó matchup. De hát nem volt nála bomb, Turn 1ben elkellett lőnie a Horn-t, nálam pedig ott volt a Scorch Igni 3. körre.

    Üdv.: Chronos

    Szerk.: Az meg sztem teljesen random, hogy mik ellen kerülsz össze, nálam az utóbbi 5 napban teljes volt a paletta. De ma pl Radovid és Scoa volt terítéken helyenként Monsterrel. De pl.: Tegnap túlnyomó részt Skellige-t kaptam és mivel mostanában scoaval funnolok annyira nem voltam happy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák