Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz Chronos85 #919 üzenetére

    Most a törpés Scoia paklim teljesen megváltozott. Legyártottam sok mindent, mert volt scrapem és még van is 1 legendaryra. Lényegében 1 sima Scoia pakli lett törpés elemekkel itt-ott. D bomb nem fér be, mert az elven mercenary kirakja véletlen. A kürtöt is kivettem, az a 5 str még mindig nem rossz, de nem ér meg nekem egy silver slotot. Az új kürt lényegében egy jobb Geels képesség (csak a hero képesség nyilván mindig nálad van). Monsterben nagyon jónak tűnik, máshol meg kevésbé. Decoy is kikerült. Idán gondolkozok még, hogy kivegyem a paklimból de én nagyon imádom. Egyedül akkor van baj vele, ha az ellenfél passzol. Szóval csak előnyben érdemes kirakni vagy egy ilyen megelőző clear skies a monster ellen. Múltkor életemben először arra nyomtam, hogy én kezdjek utolsó körben, hogy ki tudjam rakni és emiatt nyertem, hogy megette a weathert. Monster ellen nagyon jó winrate-em van vele, de inkább weather fajták jöttek szembe, azokra meg van 3 clear skies, Ida, Shirrú, + Aglais.

    Amúgy igen, a Skellige pain deck könynen counterelhetőnek tűnik, csak nem biztos, hogy megéri counterelni. A deck milyensége zavar nem az erőssége (még).

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák