Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tboldi #39853 üzenetére

    Nem, amiben én ülltem az egy jobbkormányos import Celica 2 volt 2004-ből 1,8 vvt-i (plusz kompresszor ~270LE) az első ülések mögött a motor, hátsókerékhajtás és egy drift autó, szóval jah, gyárit abból én sosem láttam... ;]
    De elfogadom, akkor legyen MR2, a lényeg h megnézném ezeket a kopásokat egy közép és egy farmotoros autó esetében is, de mondjuk egy E46 tulaj mérései is jók lennének. :R

    @Qru: Sok dologra nem gondolnak autógyárak... elegánsan nálam is elintézték annyival a dolgot h teljesértékű pótkeréknél a középső terület bukó a csomiban (hogy 3-4centivel mélyebb legyen, abba belehaltak volna :DDD )... ami röhej h amikor vettem nem is tudtam volna opcióként sem kérni hozzá teljesértékű pótkereket, csak mankót, amikor említettem néztek rám ostobán h miért nem jó nekem a mankókerékszett 48k+áfáért... Ha átnézel a másik topicba, akkor a képeken is láthatod h bent van az Infinity lemezfelnin, postaköltség, szerelési díj, mindennel együtt 34k alatt állt meg egy-két gombóc fagyi árával... dugják oda a mankókerékszettet ahova gondolom ;] és cserébe nem tudták behúzni a kompresszort :U

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák