Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    válasz Qru #42089 üzenetére

    Köszi, ezt én is így tudtam. Tbk. ezért sem szívesen térnék el a gyáritól. Ettől függetlenül, és még véletlenül sem önigazolásul, de azért megnéznék egy statisztikát, hogy a magyarországi autótulajok hány százaléka követi ennyire poroszosan a gyártói előírásokat pl. a gumiválasztásnál, vagy hogy egyáltalán akkor miért létezik olyan, hogy "váltóméret". :B

    2ozzmexy (42085): Végre valaki felnyitotta a szemem. :R Bár eléggé mellélőttél, mert sehol sem írtam, hogy csak alsókategóriás gumikat tudok/vagyok hajlandó venni, és a műszakiról sem írtam egy szót sem, hogy paráznék miatta. A biztosítót említettem, és Qru is megerősítette, hogy erre hivatkozhatnak, hogy ne nekik kelljen adott esetben fizetniük, szóval ezzel tisztában vagyok. Amúgy a Michelin/Goodyear/Continental etc. kínálatában nézelődöm, tehát nem a gumin akarok spórolni, de attól még zavarhat, ha a gyári méret ilyen szerencsétlen. Attól még hogy telik valamire, még nem akarom ész nélkül szórni a pénzt. De itthon nagyon megy a másik zsebében turkálás, meg ha valaki gazdaságosabb megoldást keres, akkor rögtön jön a majom meg a banán... :U No offense.

Új hozzászólás Aktív témák