Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    Dungeon pucolás a pve endgame content, mint ahogy végülis wowban is :) (illetve igazából a visszaszinteződés miatt az egész gw2 endgame content pve terén) Minden dungeonnak van explore módja, ahol több útvonal (és így boss) van, és jóval nehezebb is, mint normál módban. Gyakorlatilag ezek felelnek meg a wowos raideknek majd (legalábbis ez a cél, gyakorlatot majd meglátjuk).

  • KisTücsök

    addikt

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    Ez amúgy jó kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak nyújtani a dungeonok. WoW-ban gyakorlatilag az vitte el az egész pve-t, mert hát a küldik nem voltak valami hűdenagyon izgalmasak, viszont az insták marha jók voltak, és megérte olykor szenvedni bennük. Na meg ott gyakorlatilag a pvp is max szinten kezdődött, ergo a játékos minél hamarabb elakarta érni, de itt ezt már egyből megkapja akárki. És nem tudom még azt sem, hogy a lootok milyenek lesznek, egyáltalán megéri majd instázni?

    Az viszont jó pont, hogy max szinten is megcsinálhatod pl az lvl10-es szinten lévő küldiket is, mert leskálázódsz. De lehet ennyi nem lesz elég. Mondjuk gondolom a fősztori azért ütős (aki már komolyabban előrehaladt vele az írhatna véleményt, én direkt most nem vetettem bele magam), de annak ellenére, hogy jók ezek a "dinamikus eventek", nem hiszem, hogy az egész pve-t elvinné a hátán.

    Kíváncsi leszek, hogy mi fog kisülni belőle, 80-as szinten remélem már nem csak a pvp marad, de annyira nem aggódom. Tudják a dolgukat a fejlesztők.

    K_mester_ Ez teljesen jogos, egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

  • front3r

    őstag

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    A WvW(PvE + PvP) illetve PvE-ben minden end-game, mert leszinteződsz. Illetve a most ismétlődőnek látszó eventeket ha playerek elbukják akkor egy másik event lesz, mivel láncolatban vannak. Tehát most betaban egy adott event láncolatnak a legvégét látjuk, és mivel sokan vannak, persze hogy mindig nyerünk. :) Tapasztaltam ezt, tehát tudom miről beszélek.
    Az Orr szigeten pl már event hálók lesznek, nem sima láncolatok. :)
    Meg nem kevés játékideje van a játéknak, egy majdnem egész felfedezett kezdőterület a játék világának 2%-a.

    Az Arenanet változtatni fogja a dinamikus eventeket, tehát pl fél év múlva ha visszamész egy területre teljesen más eventekkel találod szembe magad. Új dungeonokat is pakolnak majd a játékba. Ha úgy vesszük a WvW meg "örök" játékidőt ad.

    KisTücsök: Az insták(dungeonokben) adnak elég komoly lootot. A fejlesztők elmondták hogy mire kijössz onnan akkor kb teljesen máshogyan nézhetsz ki, egy teljes setet lootolhatsz. :) Ja és megéri többször is bemenni ezekbe a dungeonökbe.
    De majd többet a full game-ben.

    K_mester: Engem főleg a PvE érdekel egyelőre(!) ebben a játékban. Szerintem ez is sokkal kiemelkedőbb mint más MMO-kban. Ha úgy nézzük a PvE tartalomban is 2 játékot kapsz: A story alapút és a szabad világú PvE-t. Remélem érthető. :)

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    4 év WoW alatt mindig is kerültem a PvE-t és csak a PvP érdekelt. Én is úgy vettem észre, hogy inkább a PvP az amire itt jobban figyeltek és ez nekem jobban bejön (végre egy ilyen játék). WoW tudásommal mentem be PvP-re és gyorsan padlót is fogtam mert az itt nem olyan :) A Dodge nem dobókocka módon megy hanem 2x lehet gyorsan ellőni és utána rövid cd-n van, nagyon tuti :) . Totál más a kettő, az első órákban hasonlóságot kerestem de idővel el is felejtettem, hogy mihez akarom hasonlítani vagy, hogy minek. A "bg-k" meg sokkal jobbak mint mikor 31-es normal geares találkozik 34-es heirloom játékossal, az ott egy elavult vicc és semmit nem is csinálnak ez ügyben (-yee pet battle kell a népnek, ja mégse...-de ezt kapjátok és kész).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák