Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    Ez amúgy jó kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak nyújtani a dungeonok. WoW-ban gyakorlatilag az vitte el az egész pve-t, mert hát a küldik nem voltak valami hűdenagyon izgalmasak, viszont az insták marha jók voltak, és megérte olykor szenvedni bennük. Na meg ott gyakorlatilag a pvp is max szinten kezdődött, ergo a játékos minél hamarabb elakarta érni, de itt ezt már egyből megkapja akárki. És nem tudom még azt sem, hogy a lootok milyenek lesznek, egyáltalán megéri majd instázni?

    Az viszont jó pont, hogy max szinten is megcsinálhatod pl az lvl10-es szinten lévő küldiket is, mert leskálázódsz. De lehet ennyi nem lesz elég. Mondjuk gondolom a fősztori azért ütős (aki már komolyabban előrehaladt vele az írhatna véleményt, én direkt most nem vetettem bele magam), de annak ellenére, hogy jók ezek a "dinamikus eventek", nem hiszem, hogy az egész pve-t elvinné a hátán.

    Kíváncsi leszek, hogy mi fog kisülni belőle, 80-as szinten remélem már nem csak a pvp marad, de annyira nem aggódom. Tudják a dolgukat a fejlesztők.

    K_mester_ Ez teljesen jogos, egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák