Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz KisTücsök #921 üzenetére

    "És ha ez direkt ilyen?" - Ez már csak "mentegetőzés"... :P ;]

    Ember necromrat otthagytam lvl 4-en, mert a személyes küldimben elakadtam, mintha bug lenne. O_o Vagy csak én vagyok vak... kocsmai "verekedés" nem zárult le, hiába gyűrtem le mindenkit. Na mindegy..

    Kipróbáltam a nornt. Egy jól megnőtt, kigyúrt állat Gui-gon Jinn-t kreáltam (kajak tisztára Liam Neeson fejet sikerült összehoznom), kaszt: warrior. Csak a tutorialt vittem át, utána egy-két szívecskét betelítettem. Határozottan tetszik. No a kasztról még vajmi keveset tudok [kétkezes valami lenne majd a cél], de maga a faj bejövős. A környezet, szövegek, teljesen, mintha nagyra nőtt törpök lennének. :D A másik meg, hogy korrektül néz ki a futás, nem tapasztaltam természetellenes siklást (csak dombon felfelé, de ez a legtöbb játékban így van)... mintha az összes többi fajét a nornokéhoz igazították volna. De tényleg...

    Ezzel se jutottam most sokáig, rögtön legyűrtem a tutorialt egy kínai sógun forma thief salátával. Jó gyors, elsőre tisztára, mint a GW1-es assassin, csak nem ugrabugrál helyből, béna akrobatikus mutatványokkal - egyelőre. No, még szerkesztgetek pár karaktert, aztán ledöglök aludni, hogy holnap újult erővel vághassak neki a GW2 béta maratonnak. :DDD Most már én is kipróbálnám ezt a WvW-t, valamint az összes kasztot, amennyi csak belefér...

    ___

    Csak sajnos nem lehet minden kasztból egy... jó persze, mire 1-et kimaxolok, beletelik egy fél élet, de hát na... :)) A szerverváltás hogy is van pontosan? Ugyanúgy használhatom mindegyiket, mint pl. WoW-ban lehetséges (mindegyik külön karakterekkel, férőhellyel, stb.), vagy erre kell fizetni a gem-et? Vagy mi célt szolgál pontosan ez a gem? Kissé le vagyok ám maradva... :)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák