Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Mike #66299 üzenetére

    A GTA-nak 2013-tól kezdve épült fel a játékosbázisa az online részben. Nem fog egyik napról a másikra meghalni a GTA Online. Főleg úgy hogy nem kevés embernek nem szíve csücske a western.

    Remélem legalább egy PS4 Pro-t szereztél be, amiben erősebb a hardver az alap PS 4-hez képest.

    1. Jelenleg nincs semmi konkrét az online-multiplayer részével kapcsolatban, lehet olyan lesz mint 2013-ban az Xbox360/PS3-mas időkben a GTA Online volt, hogy nem valami sok tartalom lesz benne és fokozatosan fog kiegészülni. Van aki már akkor ráment a játékra és említette, hogy 1.5 év után lett olyan tartalom benne ami miatt igazán megérte vele játszani, mert volt mit csinálni.

    2. Mivel ez egy PC-s topik így nem túl sokan fognak szerintem párhuzamosan üzemeltetni 2 játékosplatformot. Én is gondolkodóba estem már többször egy PS vételén, de nincs rá úgy igazán okom, hogy meglépjem.

    3. Nincs ezzel kapcsolatban sem információ. Nagy eséllyel nem lesz crossplatform.

    Jobb lenne ha ilyen kérdéseket inkább a RDR2 topikjában tennél fel mert ott úgy is azok a tagok lesznek jelen akik azzal a játékkal fognak játszani adott platformon.

    Ha meg a barátlistádon valaki játszani fog a RDR2-vel, azt úgy is látod majd RSC-n keresztül.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák