Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flynth

    tag

    válasz #81556480 #48143 üzenetére

    Ha import export, akkor a legolcsobb garazs az kb 1.5m, az auto behozas ingyen van + tores (max 34.000), az autot 3 fele keppen tudod eladni:
    - normal - ingyen top eseten 50.000 bevetel (- tores a begyujtes es eladas kozul)
    - nem tudom mi van kozepen - top eseten 12.000 a modositas, de 80.000 a penz alap (tehat ha tortel 5.000-et, meg 12.000-et upgradelsz, akkor 80-17 a profit)
    - maxos eladas (nem emlekszem a nevekre :D) itt 20.000 az upgrade, de 100.000 / autot kapsz (tehat top autonkent 80k a profit ha nem torsz)

    Ha vannak haverok, akkor egyszerre max 4 autot tudsz eladni (mixelve is, mid / std / top range autot) max profit 320.000 10 perc autokazasert.

    Szerintem ez a legjobb beveteli forras, plane ha szeretsz vezetni. Barmelyik import garazst veheted, a legolcsobb es a legdragabb kozott csak a lokacio a kulonbseg. Az upgrade meg csak design.

    ---

    MC + Drogok, koko kb 900k, + 900 upgrade + 300 a staff + 570 a security a legolcsobb helyen, lassabban termel penzt, de akkor is termel (ha van nyersanyag) amikor mast csinalsz, verseny, okorkodes, masnak ceozas stb. csak legyen onlineban.

    A suppliest vagy lopod, (konnyu kuldetes, olj meg valakit, lopd el, hozd vissza, de unalmas) vagy veszed, nekem van Weed es koko is, mindketto supplies azonos aron van, de mig egyiket fele annyiert tudod eladni, ezert csak a kokot szoktam tolteni.

    Eloszor en az import exportot vennem utana kiegeszitesnek kokot, a tobbit hanyagolnam, max ha nagyon tele vagy, akkor meta is johet koko melle, de ugye a koko 6 full run utan terul meg, ami nem keves iod, minden olcsobb MC biznisz pedig tobb ido.

    twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

Új hozzászólás Aktív témák