Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz kozi71 #43170 üzenetére

    A Fleeca 2 emberes meló. Utána jönnek a 4 emberes melók. Egy jótanács ha egy tapasztalt ember bemegy melléd cseréld fel a 2 játékos munkáját. Ha te indítod alapból tiéd a hackelés és a fúrás ami sokkal nehezebb (elsőre) mint a vezetés. Én is szívesen segítek ha sikerül összehozni valamikor.

    Dtomka: Persze hogy megkérdezheted szakács vagyok. Ez az az hely amit csak úgy szoktam hívni hogy állatkert. Senkinek sem tudom nyugodt szívvel ajánlani mert se hétvége, se fizetett szabi se ünnepnap se 8 óra munka viszont cserébe piszok jól lehet vele keresni...
    A legtökéletesebben megalkotott cikk amit megírtak erről az egészről!!! Minden szava igaz!! KATT
    A Coco nak 420 a vége a meth-et nem tudom pontosan de én mindenképp a coco-t ajánlom. A meth az rettentő supply igényes.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák