Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Plata #36845 üzenetére

    Nos, mivel én is csak annyit tudok mint mindenki más így passz. De mivel elég sok event volt az előző nagy update óta, így nem lennék meglepve, hogy ha a Los Santos-i üzleteknek elég vastagon fogna majd a tolla.

    Amúgy én már elég régóta úgy gondolkozok, hogy amik nem limitált járművek, azokat ráérek megvenni bármikor. Úgyis az elején mindenki az új járművekkel fog szaladgálni, az új ruhákban fog flangálni, és az új apartmanokban fognak lakni. Persze a Glitchereknek/hackereknek nem számít a pénz, de én 3 év alatt már kicsit ráuntam a játékra, így az aránylag stabilnak mondható 20 millióm állandó pénzállományom már csak 5 millió. De ha kellene pénz akkor küldetéssel, kocsieladással, Heistel tudnék csinálni. Csak már kedvem nincs.

    ProgenXL: A kép alapján inkább Lykan HyperSport-ot mondanak illetve Lamborghini Centenario/Huracán alapú kocsit.

    [ Szerkesztve ]

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák