Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacpac

    őstag

    Sziasztok!

    A probléma a következő:

    Online signed in failed. We were unable to fallback to offline sign in you have not previous signed in on this machine. Offline play is only available for accunts that have previously signed in on this machine (with remember me thicked) whilw conected to the internet and while social club services are aviailable

    Nem tudja futtatni a fiam a játékot, nem tud belépni a rockstar games launcherbe.

    Sajna mikrós netünk van, persze NAT-olt a hálózat, ki tudja hány emberrel osztozunk a külső IP-n. Szvsz. valaki csalt a játékba, és banolták az ip címet. telefonon fel tudok lépni a RG oldalára, és rákattintok a sign in-re, bejön az oldal, ha bekapcsolom a wifi-t, és a natolt hálózat alól próbálkozom, rögtön nem érhető el a webhely.

    Mit tudok tenni, hogy lehessen játszani a játékkal?
    Másik szolgáltató nem opció, kábelnet van még itt, de a tulaj ritka nagy paraszt, először itt volt netünk, de mikor kértem a publikus ip-t (mert itt sem azt kaptam az ászf ellenére) még számonkért, hogy mit akarok én a publikus ip-vel, be szeretnék törni a nasa-hoz? (ez nem vicc, tényleg így volt).

    Szóval bontottuk a szerződést.

Új hozzászólás Aktív témák