Új hozzászólás Aktív témák

  • Anulu79

    addikt

    Tegnap este egy érdekes dologgal találkoztam játék közben. Setup-ot csináltam idegenekkel. Az első küldetésnél azt vettem észre, hogy egyszer csak teleportált az egyik játékos a kamionnal. De ebben nem voltam biztos mert el voltam foglalva a gyilkolászással. Aztán a következő Setup során megint ugyan azokkal kerültem össze (indulásnál nem figyeltem, hogy megint velük vagyok). Aztán itt már egy autóban voltunk. Mert a lustaság fél egészség (nem nekem kellett vezetni :) ). Most már viszont figyeltem és ahogy mindenki bent volt az autóban már indult is a teleportálás. Mintha a térképen adott pontokra ugrál volna a kocsi. Aztán a heistnél persze megint velük voltam. Itt is ugyan az a sztiu volt. Teleportált az ember többször is. Autókat kért le közvetlenül maga elé (ezt nem tudom, hogy a CEO-n keresztül csinálta vagy valami mókolás következménye lehetett). De szerencsére nem kaptam lóvét mert jött valami üzenet, hogy meghiúsult a tranzakció. Meg le is léptem tőlük egy másik sessionbe. Szóval remélem, hogy nem lett károm.

    Viszont ezek után egy másik sessionben érdekesen "viselkedett" a játék. Az autók úgy közlekedtek mintha meghülyültek volna. Az úton csak úgy kivágtak elém, átmentek a piroson, össze vissza kanyarogtak. De ahogy néztem többségében egy fehér sportautó volt az amelyik így viselkedett. Sok volt belőle az utakon. Ez most vajon minek tudható be? Volt valami frissítés a háttérben, hogy valósághűbb legyen a játék, hogy itt is legyenek kretének az utakon? :)

Új hozzászólás Aktív témák