Új hozzászólás Aktív témák

  • Taylor1235

    csendes tag

    Pár napja megkérdeztem h profitál-e valamit a gta5 egy i7-ből, i5-höz képest. Nos lecseréltem a 4670K-m egy 4790K-ra. Néhány tapasztalat ha megengeditek: Lenyomtam 3-3 benchmarkot mindkét cpu-val, természetesen változatlan hardware környezetben és játék beállításokkal. Nos h öszinte legyek össze-vissza a mérés egy procin belül is, erősen átlagolva annyi a változás h a minimum értékek kicsit nőttek és az átlag is, de nem számottevően. A jelentősebb változás inkább érezhető, mint jól mérhető. Sűrű növényzetnél vidéken minimális javulás, vagy semmi. Itt a videokártya tud amennyit tud (nálam). Szintén vidéken de nem a legnagyobb növényzetben (hanem csak úgy száguldozva) többet van stabil 60 fps-em v-sync-el, bár ezzel nem volt nagy gond eddig sem. A legnagyobb változás városban van. Sokkal jobb, nem akadozik, nem röcög. Nem azt mondom h tökéletes de tényleg, lényegesen jobb. Amit leszögeznék, h nem győzködni szeretnék senkit, magamat sem. Az i5 4670K (és sok másik i5 is) nagyon jó cpu. Az esetek 90%-ban nincs szükség i7-re játékok terén (még). Azt is érdemes megemlíteni h van +600mhz is az i7 javára. Köszönöm az eredeti kérdésre a válaszokat, hozzájárultak h megvegyem a 4790K-t.

Új hozzászólás Aktív témák