Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Bjørgersson #32023 üzenetére

    Tökéletes videó! Minden benne van és így szemléltetve még szembetűnőbb a 4 felsőbbrendűsége.
    Az EFLC-t már visszaraktam, rakom vissza nemsokára a 4-et is.

    Tegnap 5-el multiztam órákig és végig egyedül hülyéskedtem. Próbáltam tankot lopni a bázisról különböző módokon. Egyedül elég hamar meguntam. A 4-ben még lehetett random idegennek is jókat ökörködni, összeverődtünk. Itt meg ahogy valaki a közelembe ér rögtön kinyír, vagy bounty-t tesz rám. Meg ez a hülye pénz is multiban. Pont a lényeget veszi el belőle, a felfedezés élményét, a közös ötletelést, a játék határainak feszegetését. Viszont van helyette egy csomó érdektelen faszság mint jacht, lowrider, lakások ami cseppet sem érdekel. A 4-ben 6-8-an egész éjszaka képesek voltunk elhülyülni olyanokkal, hogy pl crossmotorokkal másztuk meg a lépcsőházat és leugrottunk a liftaknába. Vagy egymásra vadásztunk intelligens, rafkós-szivatós módon kikapcsolt radarokkal. Azok voltak a legjobb multis éjszakáim amikor rendszeresen azon lepődtem meg, hogy már kel a nap.
    Meg is adta az az időszak a kegyelemdöfést egy hosszabb párkapcsolatomnak. :DDD

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák