Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Kipróbáltam az online-t, de mindjárt beleszaladtam egy olyan problémába amire nem látom a megoldást.
    Elvégeztem az első lépéseket, online profil beállítva, volt egy autóversenyes rész is. Kiléptem a játékból, majd a legközelebbi belépésnél be kellett szállni valamilyen kocsiba, egyet loptam, majd el kellett menni az egyik műhelybe. Ott mind a 18 tuningolási ponton végigmentem, ami elérhető volt azt beállítottam a kocsira.
    Utánna megjelent a kép alján látható üzenet, ha jól értem valami biztosítást kellene kötni.
    A gond itt kezdődik, mert nem tudok innen kilépni, nincs "Esc"-re lehetőség, csak a kamerát tudom forgatni, meg újra végigmenni a tuningolási pontokon, ezen kívül más lehetőséget nem látok. Értelemszerűen emiatt a játék menüjét se tudom elérni. Egyetlen megoldás az volt eddig, hogy a feladatkezelővel bezártam a játékot. Már vagy háromszor kezdtem újra a multit, eddig eljutok, és ettől a ponttól sehova tovább.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák