Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz djculture #21482 üzenetére

    Az azért vicces, mert most vittem végig másodjára a sztorit, de velem ilyenek nem fordultak elő...

    Kocsik:

    Kocsikról annyit, hogy én eddig nem vettem semmit, csak talált cuccaim vannak. Ma levélgyűjtés közben pl ez a kettő esett:

    Az eltűnés meg -sajnos- teljesen normális dolog és javítani se tudják. Így van a motoz megcsinálva, hogy elbírja az x360/ps3. Ugyanez a jelenség megfigyelhető GTA 3 óta minden részben. Úgy tehermentesítik a konzolokat ,hogy a gép nem jegyzi a körülötted levő dolgokat, egyszerűen generál újat. Ennek vannak kellemetlen mellékhatásai...

    Tőzsde: A guide-ot használva simán lehet hozni a nagy pénzt, de kell hozzá az alaptőke is, amihez a heist-okat, de főleg az utolsót nagyon jól kell összerakni. Az egymaga megalapozza az egészet fejenként majdnem 42 millával. Igazából ez a lényeg. Az összes korábbi melóval fejenként 2,5-3,5 milla jött össze. A nagy melóhoz képest az bagó. 10% se. És persze 20 millából feleannyit lehet összetőzsdézni, mint 40-ből...

    Holnap lenyomom a tőzsdét, ha kéritek csinálok képeket is a folyamatról és feltolom ide az eredményeket.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák