Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Lenne egy kérdésem, akik egy kicsit tapasztaltabbak, és mechanikus billentyűzetük van. Szóval nekem ez röpködés a levegőben, piszokul nem megy, hagytam is a fenébe ezt a repülős iskolát, gyakorlatilag egyetlen feladatot se tudtam megcsinálni. Viszont a repülős küldiket muszáj valahogy abszolválni. Tegnap este vagy másfél órámba került mire sikerült Trevor lopott gépét földretenni, és bevinni a hangárba.
    A problémám az, hogy a levegőben történő irányításnál, akár milyen finoman nyomom pl. az 5-ös gombot, vagy bármelyik mást, túl nagyot reagál a repcsi, és nehéz irányban tartani, meg stabilan. Egyelőre be tudom annak, hogy a mechanikus billentyűzet pontosabb, érzékenyebb mint a nem mechanikus. Érdekelne, viszont, hogy a játék beállításoknál, van-e lehetőség a billentyűzet érzékenységet valahogy lejjebb venni, talán így símábban menne a repülés? Sajna az angolt nem vágom, nekünk a hatvanas években még az orosz lőn a kötelező. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák