Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Magnat #9677 üzenetére

    De hogy is, max félvárosnyi körözési szintet kapsz. Ami azt illeti meg is van már a kocsi, melyik safehouse hoz parkoljak le vele? :P

    fsb1000: nem találtam pénzszállítót így egy sima bobcattel mentem neki, az is elég volt.

    A trükk annyiból állt, h 4es vagy 5ös körözési szinten, többnyire sima rendőr autók jönnek és egy max 2 enforcer. ha egy jön akkor az a szerencsés. lassan haladtam előre és a rendőr autókat kilőttem mellőle, majd megálltam, mikor kiszálltam a kocsimból kiszálltak az enforcerből is, de ugye elég volt a sofőrt lelőni és már be is pattantam (közel kell megállni az enforechez, h a másik oldalról ne tudjon rádőlni a swatos, majd indulhat a menekülés. Arra sztem még mindig a legjobba star junction 2 hosszú párhuzamos útja. a helikopterek miatt van a legnyagyobb szívás, de ha egyszer egymás mellett van már a kettő akkor már tényleg csak a gázt kell nyomni és figyelni, h melyik utcából jön rendőr.

    [ Szerkesztve ]

    Let's begin, de gozaimasu!

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Magnat #9677 üzenetére

    tegnap nekem sikerült! motorcsónakkal bementem valami lezárt területre a szabadságszobor után és kaptam rögtön 6 csillagot. elvergődtem a helikopterpályáig ahol gyorsan áthuppantam egy kopterbe, amivel elhúztam hazáig és gyorsan lefeküdtem aludni.
    igy sikerült megmenekülnöm 6 csillaggal. :)
    közben persze végig lőttek rám és a helikoptert is csak gyorsan levágtam az utcára és kiugrottam belőle a házamnál. repült is minden szanaszét. :DDD

    Geryson: a fizetőkapunál áttoltam egy elöttem lévő autót a lezárt sorompón és simán át tudtam menni utánna anélkül hogy körözést kaptam volna.
    imádok ilyenekkel szórakozni én is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák