Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Qlux #675 üzenetére

    Hát, pedig éppen tegnap este találtam egy vállvértet, ami -2k dps, de ~+2,5k hp-t jelent. Nagy a csábítás, a rezisztjeim nem csökkennének, és így 22k fölött lenne a hp-m (és az még nem is a vége, mert utolsó csillagkép gyanánt a Tree of Life-ot rakom ki) :DDD

    Majd a relic-kel akarok sebzést növelni, mert még egy legalapabb darab van fent a karakteren (Guile), ami egyébként, ahhoz képest, hogy mennyire alap cucc, elég szépen dobott anno a sebzésen. No meg majd fegyverből kellene találni egy erősebbet.

    Egyébként én anno (2016-ban) már jártam Ultimate-en, és az a sebzésem, ami most van, a mezei szörnyekhez bőven elég volt, és a csillagosok lassabban mentek le ugyan, de igazából oda is elégséges volt.
    Te most azért érzed a lassulást, mert az a 75k dps brutális, elitre mindenképpen az volt (én a saját 35k-mal is pillanatok alatt szétolvasztottam mindent, leszámítva néhány keményebb lila szörnyet, hát még akkor 75k-val milyen gyorsan mehetett le minden!)

    Sámánnak pajzs? Soha!! Kétkezes, brutál fegyók, az kell oda :DDD
    Különben a dps-sem csalóka, mert aktív skillből (a fegyverem spéci támadása), valamint passzív skillből (a medálom adja) rövid időszakonként elég nagy sebzéseket tudok kitolni, amik ráadásul dot-ban mennek (vérzés, trauma), úgyhogy összességében sehol sem kell nagyon malmoznom az unalomtól, mire ledarálom az ellent. Meg persze az is gyorsít, hogy csak megállok és ütök, nem kell kite-olással és egyebekkel foglalkozni :K

    (Nekem voltak anno dps-re gyúrt karaktereim is, de rájöttem, hogy nem szeretem, ha extragyors a karakter, de könnyen fekszik, illetve PoE-nál, ahol magas szinten iszonyat xp-ket veszítesz, ha borulsz, tulajdonképpen pillanatok alatt le lehet nullázni két-három óra játék XP-gyűjtögetését, rászoktam, hogy első a biztonság, és csak második a gyors ölés. Úgyhogy a GD-t is ebben a szellemben játszom.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák