Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #661 üzenetére

    Igen, megvannak a különbségek a 2 játék között amit írtál.
    Én a rövid időintervallum alatt beleölt játékidőre gondoltam.
    Mondjuk beleölsz-e heti 40 órát a játszás hobbiba, és esetleg 1 játékba, vagy többe, vagy az idő töredékét 1 játékba vagy többe.
    A Diablo 3 képes (szinte?) függést okozni, és nehéz letenni. Ezt nem egy embernél tapasztaltam a környezetemben. Aztán az emberek egy része rájön esetleg évek alatt, - hogy ha maradunk a játszás hobbinál - más játékokkal is lehet foglalkozni, a D3 nem éri meg. Könnyű elérni a lvl70-et, beszerezni bármilyen felszerelést (idő és nyersanyag beleölése kell) és utána az egész a cucc tökéletesítése (kizárólag minőségi upgrade, pl. ugyanaz a gyűrű csak jobb statokkal), és persze a Paragon vadászat. Meg hogy +1-gyel nagyobb GR.
    Van akinek fun a nagy Paragon, van akinek nem. Ismerek olyat, akinek nagy célja volt a P2500. Picit meglépte, és hónapok óta rá se néz a játékra. Én mondtam neki közben, hogy játsszon mással, stb. de nem volt hajlandó. Éveket ölt bele, aztán semmi, már nem játszana vele. Pedig annyival már jó DPS karit össze lehetne rakni. Ja, igen, évekig support volt 2 féle szerepben, hajkurászta a Paragont. Na ez a monotonitás.

    A GD-be simán beleölhetsz mondjuk 100 órát úgy, hogy nem fogsz max. lvl szinten full gearben rohangálni (komplett szet+optimális tárgyak) első karival biztosan nem. A loot miatt a D3-hoz hasonlítva jobban megéri játszani, mert eshetnek új és jó cuccok sokszáz óra után is, rosszabb esetben jó lesz a következő karidnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák